Turnaj HP3 v2.0

Tak opäť vás pozývame na turnaj žiakov HP3 v minihokeji! Treba si zobrať veľa motivácie a silné hlasivky, aby ste poriadne povzbudili našich TITANOV!

Informácie k turnaju

Miesto konania: Zimný štadión na Klokočine v Nitre
Termín konania: 10. 11. 2019 (nedeľa), o 9:30 hod.

Systém turnaja
Hrajú 4 družstvá, hrá sa súčasne v dvoch krajných tretinách ľadovej plochy, družstvo A proti B a na druhej strane C proti D. Následne potom A proti D a na druhej strane C proti B. Hrací formát 3+1, hráči jednotlivých formácií sú označení farebnými páskami trojice( príp. štvorice). Optimálny počet hráčov na stretnutie 9 až 12+1, minimálny možný počet 6+1. Fauly sa trestajú trestným strieľaním podľa Smernice pre minihokej. Každé družstvo musí mať dve sady dresov (svetlé/tmavé), prípadne iné po dohode medzi všetkými štyrmi účastníkmi pred turnajom. Zákaz vstupu rodičov do priestoru ľadu a striedačiek !!!

Hracia doba
Hrá sa 2x20min/ hrubý čas – letmé striedanie, podľa Smernice pre minihokej – každý polčas od 0:0 akoby samostatný zápas. Úprava ľadovej plochy po odohratí dvoch zápasov. Rozkorčuľovanie pred prvým zápasom 5min. Polčasová prestávka 3min. Prestávka pri zmene súperov 10 minút. HP3 hrajú na minibránky.

Zdravotná služba: Zabezpečí organizátor HK Titáni Nitra
Kontakt: Ivan Hrtús – 0905 441 887, hrtusi@gmail.com